ul. Sułkowskiego 15, Bydgoszcz

Jalupro - Bydgoszcz

STYMULATORY TKANKOWE to rewolucja na rynku, jeśli chodzi o naturalną biostymulację skóry. Idealna alternatywa dla tych, którzy nie chcą nadawać twarzy objętości za pomocą wypełniaczy lub dla tych, którzy osiągnęli już pożądany efekt wolumetryczny, ale chcą zatrzymać procesy starzenia się skóry i zachować jej zdrowy wygląd. To wyjątkowa mieszanka wysokiej jakości składników, tworzących bogate kompleksy wzmacniające skórę, które łączą aminokwasy i kwas hialuronowy w celu przywrócenia młodości skórze, bez efektu wypełnienia lub zmiany kształtu i konturu twarzy jaki daje klasyczny wypełniacz.

AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZA JALUPRO

Aminokwasowa Terapia Zastępcza to gwarantowane zagęszczenie struktury kolagenu do 70%, potwierdzone mikroskopowo w 20 badaniach klinicznych. JALUPRO to najbardziej naturalny stymulator tkankowy zawierający aminokwasy. Stymuluje fibroblasty w skórze do produkcji kolagenu i elastyny, przywracając skórze elastyczność i naturalną objętość. Aby zmaksymalizować wyniki i spłycić bruzdy, fałdy, zmarszczki i cienie pod oczami, może być konieczne powtórzenie zabiegu w odstępie 10-14 dni. Jest to zależne od stanu skóry i leczonego problemu.

Wskazania do zabiegu z zastosowaniem JALUPRO:

 • Cienie i worki pod oczami
 • Zmarszczki i bruzdy
 • Przebarwienia
 • Starzenie się skóry
 • Suchość skóry
 • Rozstępy
 • Blizny po trądziku
 • Oznaki starzenia na szyi
 • Oznaki starzenia na dekolcie
 • Oznaki starzenia na dłoniach

Jakie są zalety JALUPRO?

JALUPRO to sterylny, wchłanialny roztwór do wstrzykiwania, który działa jak skórny biorewitalizator, przez co poprawia strukturę skóry, rozjaśnia przebarwienia, redukuje drobne bruzdy i zmarszczki. Jest skuteczny i bezpieczny. To wyjątkowe i szybkie rozwiązanie, które pomoże utrzymać blask i nawilżenie skóry oraz skutecznie ją odmłodzi i ujędrni.
JALUPRO to wielofunkcyjny zabieg, który sprawdza się również jako uzupełnienie innych zabiegów takich jak mikrodermabrazja i laseroterapia. JALUPRO jest idealny dla osób, które oczekują naturalnego wyglądu lub tych, którzy nie są jeszcze gotowi na wypełniacze skórne. Dla osób, które oczekują widocznych efektów nie ma przeciwwskazań aby połączyć terapię JALUPRO z innymi zabiegami estetycznymi jak wolumetria czy iniekcje toksyną botulinową, peelingami chemicznymi, laseroterapią itd.

Jak działa JALUPRO?

Tkanki łączne, zwane fibroblastami, wraz z wiekiem tracą swoje właściwości regeneracyjne. W rezultacie na skórze z czasem pojawiają się i pogłębiają niedoskonałości skóry takie jak zmarszczki, rozstępy, utrata jędrności i elastyczności. Dzięki bogatemu kompleksowi aminokwasów (glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny) i opatentowanej formule opartej jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, które działają poprzez odżywianie tkanki łącznej pod skórą, JALUPRO wspomaga procesy produkcji kolagenu. Terapia pomaga szybko odbudować tkankę łączną skóry, zapewniając zdrową i gładką cerę.

Który zabieg JALUPRO jest dla mnie najlepszy?

Istnieją dwa rodzaje JALUPRO: Classic i HMW.
Centrum medyczne PESMED należy do wąskiego grona autoryzowanych gabinetów Jalupro, gdzie wykorzystywane są zaawansowane techniki zabiegowe z użyciem toksyny botulinowej (Jalutoxin) osocza bogatopłytkowego (Jaluplasma). Podczas konsultacji nasi specjaliści dobiorą odpowiedni zabieg do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Ile zabiegów jest potrzebnych do uzyskania najlepszych efektów?

Jalupro Classic zwykle wymaga 3-4 zabiegów w odstępie 10-14 dni.
Jalupro HMW na ogół wymaga 2-4 zabiegów w odstępie 20 dni.

Jak długo trwa zabieg?

Zabiegi JALUPRO trwają około 30-60 minut w zależności od obszaru zabiegu

Postępowanie po zabiegu JALUPRO:

 • O ile lekarz nie zalecił inaczej, unikaj masowania leczonego obszaru.
 • Przez 24 godziny po zabiegu unikaj forsownych ćwiczeń.
 • Unikaj opalania przez 2 tygodnie po zabiegu.
 • Unikaj spożywania alkoholu oraz dużej ilości soli, aby uniknąć obrzęku.
 • W przypadku wystąpienia obrzęku stosuj chłodny kompres przez 15 minut co godzinę.
 • Jeśli wystąpi obrzęk staraj się spać w pozycji półleżącej z twarzą uniesioną do góry.

Dla kogo przeznaczony jest JALUPRO?

JALUPRO to idealne rozwiązanie przeznaczone dla osób, które chcą zminimalizować widoczność zmarszczek i bruzd na twarzy, a także dla osób, które chcą podnieść i poprawić objętość niektórych obszarów twarzy, w tym ust i kości policzkowych. Można go również podawać, aby wygładzić niechciane rozstępy.

Jakie są możliwe skutki uboczne?

Możliwe działania niepożądane to: ból, zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, zasinienie. Objawy te zwykle ustępują w ciągu kilku dni od zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu JALUPRO

Jalupro jest odpowiedni dla większości ludzi, ponieważ zawiera substancje naturalnie występujące w organizmie, ale nie można go stosować w przypadkach:
• u kobiet w ciąży lub karmiących piersią,
• podczas infekcji lub podrażnień skóry w miejscu, które ma być leczone,
• przy występowaniu niewyrównanych chorób autoimmunologicznych,
• przy nadwrażliwości na którykolwiek składników.

Agnieszka Gąsiorek – ZnanyLekarz.pl

Tel: 501 23 26 29