ul. Sułkowskiego 15, Bydgoszcz

Praca w Centrum Medyczne PESMED w Bydgoszczy

  • Praca dla Lekarza:
  1. Ginekologa,
  2. Dermatologa,
  3. Alergologa,
  4. Ortopedy,
  5. Endokrynologa
  6. Urologa
  7. innych lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji.

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług lekarza specjalisty
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz aktami prawnymi.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, RODO.

Wymagania:

  • tytuł specjalisty lub ukończony 1/2 rok specjalizacji.
  • Umiejętności interpersonalne.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Ubezpieczenie OC
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpraca z zespołem.

 Oferujemy:

  • Umowa cywilno-prawna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych

Kontakt Praca:

Osoby zainteresowane prosimy o:

praca dla lekarza

Kontakt

Tel: 501 23 26 29