ul. Sułkowskiego 15, Bydgoszcz

dr n. med. Marta Spychalska-Zwolińska - konsultacje endokrynologiczne

Cennik


Konsultacje internistyczne i endokrynologiczne.

Pani Doktor uzyskała specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych po szkoleniu w Klinice Chorób Naczyń i Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy, pod okiem dr. n. med. Grzegorza Pulkowskiego, konsultanta wojewódzkiego w zakresie chorób wewnętrznych.
Specjalizację z Endokrynologii rozpoczęła w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu kierowanym przez prof. dr.hab.n.med. Marka Ruchałę, pod kierownictwem dr hab. med. Pawła Guta.
Aktualnie kontynuuje specjalizację w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy kierowanej przez prof. dr. hab. n. med. Romana Junika.

Endokrynolog- Leczone choroby:

Zaburzenia gospodarki lipidowej i gospodarki węglowodanowej, w tym stany przedcukrzycowe i cukrzyca.
Otyłość i nadwagą.
Nadciśnienie tętnicze
Dna moczanowa
Zespół jelita drażliwego i Zespół policystycznych jajników
Hiperandrogenizacja, nadmierne owłosienie
Choroby tarczycy w tym choroba Hashimoto
Choroby nadnerczy, przysadki, przytarczyc, zaburzenia gospodarki wapniowo- fosforanowej
Hiperprolaktynemia

Edukacja

Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy

Endokrynolog to również lekarz Chorób Wewnętrznych dlatego doświadczenie internistyczne doskonale wpisuje się w leczenie endokrynologiczne. Na wizytę do tego specjalisty warto zabrać ze sobą wszystkie wyniki badań, które były wykonane wcześniej. Prosimy zabrać badania USG, NMR, KT oraz wypisy ze szpitala, jeśli pacjent takie posiada. Pozwolą one prześledzić dotychczasowy przebieg choroby i pomogą w decyzjach terapeutycznych i zaleceniach farmakologicznych. Badania USG tarczycy nie wymagają przygotowania, nie musisz być na czczo.

Endokrynolog

Marta Spychalska-Zwolińska – ZnanyLekarz.pl

Edukacja

  • Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy

Tel: 501 23 26 29